info
خیلی ممنون که به این سایت سر زدید.

امروزه دندانپزشکی فقط در مواقع درد دندان یا عفونت مورد استفاده نیست. دندان پزشکی نوین ارائه خدمات دندان پزشکی با رویکرد زیبائی است. درمان به بهترین نحو، زیبائی دربالاترین حد، احترام شایسته، گوش فرادادن به کلیه خواسته های مراجعین در محیطی آرام و صمیمی بهمراه رعایت کلیه موارد استریل و کنترل عفونت، همچنین بهره گیری از تجهیزات مدرن و تکنولوژی دندان پزشکی زیبائی و ایمپلنت های دندانی و بکار گیری عالیترین مواد دندان پزشکی از اصول کاری ماست. شما می توانید ضمن تماس با مرکز دندانپزشکی سیرنا از خدماتی مانند: مشاوره رایگان و یا تغیین وقت قبلی برای کلیه امور دندانپزشکی برخوردار شوید.

جدیدترین مقالات

ماساژ-نوزاد-و-اهمیت-آن-در-آرامش-کودک ماساژ نوزاد و اهمیت آن در آرامش کودک

انجام ماساژ برای نوزاد بسیار ساده و بدون هزینه است و با چند وسیله کوچک و مقداری وقت به راحتی انجام می شود.

چند-راهکار-ساده-جهت-رهایی-از-درد-زانو چند راهکار ساده جهت رهایی از درد زانو

وقتی مفصل های مرتبط با زانو شروع به درد گرفتن می کنند رایج است که به آن زانو درد هم می گویند و در هر سن و هر جنسیتی احتمال به وجود آمدن ان می باشد.آسيب ديدگي، تصادف يا آرتريت روماتوئيد از دلایل اصلی درد زانو است. فشار زیاد روز زانو ها و کمبود کلسیم نیز از دلایل دیگر به وجود آمدن این عارضه است. علايم زانو درد ورم، درد و عدم انعطاف پذيري آن است. در صورت تداوم درد زانو بايد به پزشک مراجعه کنيد.

لنف-ادم-چیست لنف ادم چیست

تعریف لنف ادم:لنف ادم تورم غیر طبیعی عضو، ناشی از تکامل ناقص بافت لنفاوی یا آسیب بافت لنفاوی میباشد. لنف ادم بیماری مزمن و آسیب رساننده ای میباشد.

لنف-ادم-قابل-درمان-است لنف ادم قابل درمان است

سه مرحله لنف ادم:

 1. مرحله اول: عضو متورم شده و حاوی مایع دارای پروتئین است.
 2. مرحله دوم: افزایش بافت همبندی و چربی، باعث سخت شدن و تغییرات پوستی و بافتی می شود.
 3. مرحله سوم:با افزایش شدید حجم عضو ,سخت شدن پوست ,ایجاد هیپرکراتوز و پاپیلوماتوز تظاهر می کند.عفونت به صورت سلولیت و باد سرخ به کرات در مبتلایان به لنف ادم رخ می دهد.


جدیدترین تصاویر

 • 4-s.jpg

  لنف ادم چیست ؟

 • 3-s.jpg

  فیزیوتراپی با اولتراسون

 • 2-s.jpg

  درمان با مگنت تراپی2

 • 1-s.jpg

  درمان با مگنت تراپی


جدیدترین خبرها

تجهیزات کلینیک كلينيك دندانپزشکی سیرنا مجهز به 20 دستگاه يونيت و صندلي دندانپزشكي و اختصاص فضای کافی درمانی برای هر یونیت، یکی از كلينيكهای دندانپزشكی مجهز در تهران می باشد. اين كلينيك مجهز به بخشهاي اطفال، جراحي، پروتز و كلینيك عمومي ميباشد.

ایمپلمنت فقط 1300000 تومان.
فقط تا پایان سال 93 اقساط

25% تخفیف ویژه به بازدیدکنندگان سایت
جهت برخورداری از تخفیف لغت "ویژه" را از تلفن همراه خود به شماره همراه درمانگاه : 09193118657 ارسال نمایید تا در هنگام پذیرش و ویزیت تخفیف فوق برای شما در نظر گرفته شود.