• کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، کمربند ایمنی سرنشینان جلو پیش کشنده، کمربند ایمنی سرنشینان عقب، کمربند ایمنی با تنظیم ارتفاع، سیستم ضد سرقت، قفل ایمنی کودک، ترمز ABS و EBD فرمان هیدرولیک با قابلیت تنظیم ارتفاع

  • کرمان خودرو و کمپانی لیفان در ادامه راه گسترش فعالیت ها در بازار ایران ، این بار دست روی کلاس سدان های مو طراحی سایت گذاشته اند تا با عرضه خودرو لیفان 620 استراتژی جدیدی را به ایرانیان معرفی کنند . کلاس و محصول جدیدی که پیش تر و طراحی سایت مدیران خودرو با محصول ام وی ام 530 (چری A5 ) افتتاح شده است و تا کنون نیز به موفقیت خوبی از نظر فروش دست پیدا کرده است .

  • مجهز به سیستم ISOFIX، قفل ایمنی کودک، کنسول جلو و عقب، آنتن شیشه ای، خروجی پاور 12 ولت، کلیدهای مولتی مدیا روی فرمان، دارای 6 بلندگو

  • کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، کمربند ایمنی سرنشینان جلو پیش کشنده، کمربند ایمنی سرنشینان عقب، کمربند ایمنی با تنظیم ارتفاع، سیستم ضد سرقت، قفل ایمنی کودک، ترمزسیستم کولر و تهویه مطبوع، آئینه های جانبی برقی، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو

هدف چیست؟

جلب رضایت و اعتماد کامل مشتریان، هدفی است که شرکت کرمان موتور را مصمم نموده ضمن حفظ و بهبود مداوم کیفیت، همگام با پیشرفتهای نوین علمی در صنعت خودروسازی، سازمان خود را تعالی بخشیده و زمینه های مناسب جهت رشد و شکوفایی استعدادها، توسعه روحیه کار تیمی، همدلی و مشارکت عمومی تمامی کارکنان در کلیه فعالیتهای موثر بر کیفیت را ایجاد نماید.

1393/12/27

نمایش محصولات کرمان موتور در ایام نوروز

کرمان موتور در راستای اهداف خود مبنی بر ارتباط نزدیک با مشتریان با نمایش محصولات خود از تاریخ 93/12/28 الي 94/01/14 درشهرهاي اصفهان ، شيراز، تبريز، نارنجستان و تهران به شرح زير حضور پیدا کرده و با ارائه توضیحات و کاتالوگ , مقدم میهمانان را گرامی می دارد.

بیشتر بدانید
1393/12/26

طرح امداد نوروزی کرمان موتور

طرح امداد نوروزی کرمان موتور با مشارکت رفاه ایرانیان از امروز ،26 اسفندماه آغاز می شود.مدیرعامل شرکت کرمان موتور اعلام کرد: در راستای توسعه امکانات و ارتقای شبکه نمایندگی های خدمات پس از فروش و ارائه پشتیبانی مطلوب و ارزنده به مشتریان کرمان موتور، طرح ارائه خدمات امدادی به مشتریان این شرکت در ایام نوروز از 26 اسفندماه جاری آغاز و تا پایان روز 14 فروردین سال 94 ادامه خواهد داشت.

بیشتر بدانید
1393/12/25

افتتاح خط تولید خودروی جدید S۵

خط تولید خودروی جدید شاسی بلند جک S5 در تاریخ 93/11/19 با حضور مدیران شرکت کرمان موتور افتتاح شد. این خودروی SUV ، یکی از محصولات شرکت JAC با حجم موتور 2000 سی سی و مجهز به سیستم توربو شارژر میباشد.

بیشتر بدانید
1393/12/27

مراسم تحویل خودروی جدید S۵ به مشتریان

در این مراسم که با حضور هیات بلند پایه شرکت JAC و کرمان موتور در محل نمایشگاه ساختمان مرکزی کرمان موتور، برگزار شد. 2 نفر از خریداران به صورت نمادین کلید خودرو خود را از مدیران ارشد دو شرکت تحویل گرفتند. شایان ذکر است که این خودروی SUV با حجم موتور 2000 سی سی و مجهز به سیستم توربو شارژر میباشد.

بیشتر بدانید

برخی از محصولات

خودروی لیفان-1

خودروی لیفان-2

خودروی لیفان-3

خودروی لیفان-4

--