کیش را با ما به سبک دیگر تجربه کنید

بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است.بهار یعنی بهتر زیستن،بهتر نگریستن و بهتر از همه دیروزها سبزی و طراوت را تلاوت کردن. فرا رسیدن سال نو،همواره نویدبخش اینده ای است که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. هتل بزرگ ارم در استانه سال جدید،پنجره ای از نور و امید را به روی اینده گشوده است تا پرباری روزگارمان را در انوار رحمت و برکات حضرت حق جستجوکند. حضور گرم شما در هتل بزرگ ارم شایسته میهمان نوازی کلیه همکاران ماست.فراهم اوردن تمهیدات اقامت شما در این مجموعه در بدو ورود شما جهت اسکان و تهیه صورت کامل خدمات قابل ارائه به میهمانان محترم از جمله وظایف مهم همکاران ما در جهت میزبانی شایسته از شماست. ما امیدواریم سبزترین،گرمترین و رویایی ترین برگ سفرنامه شما باشیم.

شرایط رزرو اینترنتی اتاق
1393/12/27

نمایش محصولات کرمان موتور در ایام نوروز

کرمان موتور در راستای اهداف خود مبنی بر ارتباط نزدیک با مشتریان با نمایش محصولات خود از تاریخ 93/12/28 الي 94/01/14 درشهرهاي اصفهان ، شيراز، تبريز، نارنجستان و تهران به شرح زير حضور پیدا کرده و با ارائه توضیحات و کاتالوگ , مقدم میهمانان را گرامی می دارد.

بیشتر بدانید
1393/12/26

طرح امداد نوروزی کرمان موتور

طرح امداد نوروزی کرمان موتور با مشارکت رفاه ایرانیان از امروز ،26 اسفندماه آغاز می شود.مدیرعامل شرکت کرمان موتور اعلام کرد: در راستای توسعه امکانات و ارتقای شبکه نمایندگی های خدمات پس از فروش و ارائه پشتیبانی مطلوب و ارزنده به مشتریان کرمان موتور، طرح ارائه خدمات امدادی به مشتریان این شرکت در ایام نوروز از 26 اسفندماه جاری آغاز و تا پایان روز 14 فروردین سال 94 ادامه خواهد داشت.

بیشتر بدانید
1393/12/25

افتتاح خط تولید خودروی جدید S۵

خط تولید خودروی جدید شاسی بلند جک S5 در تاریخ 93/11/19 با حضور مدیران شرکت کرمان موتور افتتاح شد. این خودروی SUV ، یکی از محصولات شرکت JAC با حجم موتور 2000 سی سی و مجهز به سیستم توربو شارژر میباشد.

بیشتر بدانید
1393/12/27

مراسم تحویل خودروی جدید S۵ به مشتریان

در این مراسم که با حضور هیات بلند پایه شرکت JAC و کرمان موتور در محل نمایشگاه ساختمان مرکزی کرمان موتور، برگزار شد. 2 نفر از خریداران به صورت نمادین کلید خودرو خود را از مدیران ارشد دو شرکت تحویل گرفتند. شایان ذکر است که این خودروی SUV با حجم موتور 2000 سی سی و مجهز به سیستم توربو شارژر میباشد.

بیشتر بدانید
-->

فضای بیرون هتل

عکس های هتل-1

عکس های هتل-2

عکس های هتل-3

عکس های هتل-4

--