دوره بازآموزی


کمیته آموزش و پژوهش انجمن برگزار می کند:
در راستای تفویض بررسی، تعیین امتیاز و صدور مجوز برنامه های آموزش مداوم حضوری سمینار/ کارگاه/ مدون/ کنفرانس های یک روزه/ کنفرانس های ادواری و سمپوزیوم از سوی معاونت آموزشی وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی- اداره کل آموزش مداوم به انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در تاریخ 11/08/1389، کمیته آموزش و پژوهش انجمن کارگاه های علمی خود را مطابق با جداول زیر برگزار می کند.

مشخصات کارگاه های آموزشی انجمن در نیمه اول سال 93

ردیف

عنوان

شناسه

امتیاز بازآموزی

تاریخ برگزاری

1

گزارش نویسی در خدمات بالینی شنوایی شناسی

44513

5

14/05/93

2

مقاله نویسی

44512

5

15/05/93

3

قالب گیری اولیه از گوش

44849

5

23/05/93

4

روش های ارزیابی دستگاه وستیبولار: معرفی آزمون ها و کاربردهای بالینی

44553

15

30-28/05/93


نکات مهم در ارتباط با ثبت نام دوره ها:

• هزینه هر برنامه شامل جمع هزینه ثبت نام به علاوه هزینه امکانات کمک آموزشی و پذیرایی می باشد.
• ثبت نام کلیه دوره های بازآموزی واجد امتیاز، از طریق وب سایت "سامانه یکپارچه آموزش مداوم پزشکی کشور" امکان پذیر می باشد. برای ثبت نام، مراحل زیر را انجام دهید:
• به سایت www.ircme.ir مراجعه کرده و از طریق پنل سمت راست، در سایت ثبت نام کنید، و شماره کاربری (کد ملی) و رمز عبور دریافت نمایید.
• با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوید.
• از پنل سمت راست، بخش "منوی اصلی"، آخرین گزینه یعنی "مراکز آموزش مداوم کشور" را انتخاب کنید.
• از صفحه ای که باز می شود در بخش "انجمن های علمی"، روی لینک "انجمن علمی شنوایی شناسی ایران" (کد 70006) کلیک کنید. ضمناً می توانید مستقیماً و با تایپ آدرس ساب دامین انجمن به نشانی iaa.ircme.ir، برنامه های علمی واجد امتیاز انجمن را مشاهده نمایید.
• در پنل وسط از بخش "برنامه های حضوری"، "مشاهده و ثبت نام برنامه های جدید" را انتخاب کنید.
• در ردیف مربوط به هر یک از کارگاه های فوق، با کلیک روی آیکون آبی رنگ آخر یعنی "ثبت نام در برنامه"، در کارگاه ثبت نام نمایید.
• با اتمام این مرحله، شما در کارگاه مورد نظر، ثبت نام موقت شده اید. برای ثبت نام قطعی لازم است هزینه هر کارگاه (جمع هزینه ثبت نام و هزینه جزوه و امکانات آموزشی) از طریق زیر پرداخت گردد.
• به ازای هر کارگاه مبلغ ذکر شده در جدول بالا را به حساب "انجمن علمی شنوایی شناسی ایران" در بانک ملت به شماره 18/619117، کد شعبه 68122 (پیچ شمیران) واریز کرده و فیش آن را به آدرس info@iranaudiology.ir ایمیل یا به دفتر انجمن فکس نمایید.
• توجه داشته باشید که ثبت نام قطعی، منوط به دریافت و تایید فیش واریزی از سوی انجمن می باشد.
• در صورت بروز هر گونه مشکل در ثبت نام، با دفتر انجمن شماره 88912996 یا 88929356 تماس حاصل فرمایید.

انجمن علمی شنوایی شناسی ایران از حامیان مالی برگزاری کارگاه ها، سپاسگزاری می نماید.
لطفا پیش از ثبت نام برنامه ها از پرداخت حق عضویت سالیانه انجمن، اطمینان حاصل نمایید.

با توجه به محدودیت تعداد شرکت کنندگان، اولویت با کسانی است که سریع تر ثبت نام کنند. لطفا با توجه به اسپانسر هر کارگاه و زمان برگزاری آن، کارگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و تاریخ انتخابی خود را در بخش توضیحات فرم ارسال فیش بانکی ذکر نمایید.

درباره ماانجمنی غيرانتفاعي و غیر سیاسی است که به استناد مصوبه دويست و شصت و دومين جلسه مورخ 7/8/1370 شوراي عالي انقلاب فرهنگي و آيين‌نامه مربوطه و تصويب كميسيون موضوع ماده 4 مصوبه فوق از تاریخ 17 شهریور ماه 1384 برای مدت نامحدود تشکیل گردیده و در زمينه‌هاي علمي، تحقيقاتي، تخصصي و فني مربوط به رشته شنوایی شناسی فعاليت مي‌نمايد.

انجمن علمی شنوایی شناسی ایران انجمنی علمی و حرفه ای با بیش از 2000 مخاطب شنوایی شناس در ایران و خارج از ایران است و محل تبادل اطلاعات بالینی و تحقیقاتی در تمامی حوزه های شنوایی شناسی است.


راه های ارتباط با ما