خط مشی کیفیت

هدف اصلي اين شركت از استقرار سيستم مديريت كيفيت بر مبناي استاندارد ISO/TS 16949:2009 و الزامات خاص مشتريان ، بهره گیری از ابزارهای مدیریت کیفیت به منظور بهبود مستمر تمامی فعالیتهای سازمانی برای ارتقاء سطح پویایی و مشتری مداری در عرصه تولید ، تامین و ارائه خدمات می باشد .

در این راستا شرکت تولیدی و صنعتی کولر ایران تمام تلاش خود را به کار می بندد تا با اجرای کامل ، کنترل و نظارت بر اهداف زیر مسیر خود را هموار سازد .

1- افزایش بهره وری سازمان

2- افزایش رضایت مشتری

3- استفاده بهينه از تجهيزات و ماشين آلات

4- ارتقاء سطح کیفی محصولات

5- آموزش مستمر کارکنان

6- افزایش انگیزه پرسنل

6- افزایش انگیزه پرسنل

مدیر عامل شرکت تولیدی و صنعتی کولر ایران با تعیین نماینده مدیریت در نظام مدیریت کیفیت ، مسئولیت هماهنگی و نظارت بر کلیه فعالیتهای مرتبط را به نامبرده تفویض نموده تا با همکاری کلیه دست اندرکاران نظام کیفیت در سازمان ، دسترسی به اهداف تعیین شده را تسهیل گرداند. درعین حال اثربخشی روشها و فعالیتهای انجام شده در اجرای خط مشی و دستیابی به اهداف تعیین شده بصورت مداوم و طراحی سایت مدیر عامل مورد توجه قرار گرفته و در صورت نیاز بازنگری خواهد شد.

 

آشنایی با سیستم کولر اتومبیل


در عصر حاضر ديگر تجهیز اتومبيل به کولر به عنوان يك آبشن لوكس تلقي نمي‌شود بلكه كولر اتومبيل به عنوان ضرورتي مطرح مي‌گردد كه ضامن استفاده از اتومبيل توام با امنيت و آرامش خاطر است. احتياجي به توضيح نيست كه هنگامي كه اتومبيل شما مجهز به كولر باشد، مي‌توانيد با اعصاب آرامتر و راحت‌تر به رانندگي بپردازيد. زيرا هرگز گرماي طاقت فرسا، گازهاي خطرناك، گرد و غبار و سر و صدا به داخل اتومبيل شما راه نخواهد يافت. سيستم كولر اتومبيل در واقع از مجموعه قطعاتي تشكيل شده است كه پس از نصب برروي اتومبيل، براي فضاي داخل كابين توليد برودت دلخواه را مي‌نمايند. كولر اتومبيل با كاهش حرارت و رطوبت داخل كابين به ما كمك مي‌نمايد تا رانندگي راحت تري داشته و در طول مسير از آرامش كافي برخوردار باشيم.